HİZMETLERİMİZ

//
SOLAR BTS

Mühendislik ve Müşavirlik

Hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ön keşif, proje tasarımı, projelendirme ve onay prosedürleri uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Tedaş ve IEC standartlarında projelerinizi tasarlıyor ve yönetiyoruz. Enerji sisteminin sorunsuz entegrasyonunu sağlıyor, bakım, onarım ve enerji santrali modernizasyonu için profesyonel mühendislik hizmeti sunuyoruz.

//
SOLAR BTS

Yatırım Danışmanlığı Hizmeti

Yatırımcılarımız için tüm süreçleri yönetiyoruz. Teknik şartnameleri hazırlıyor, finansal fizibiliteleri çıkarıyor, projeniz için doğru ekipmanları seçiyoruz.


 • Hazırlık ve montaj sonu kontrolleri,
 • EPC sözleşmelerinin hukuksal yönetimi,
 • Tesisi devreye alma testlerinin takibi ve raporlanması,
 • Sigorta süreçleri,
 • ISG yönergelerinin uygulama takibi,
 • İmalat süreçlerinde test ve sertifikasyon kontrolleri

Uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştiriliyor, sizler için tam hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.

//
SOLAR BTS

Mikro Grid & Hibrit Uygulamalar

Güneş enerjinize istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz, %100?e kadar elektrik maliyeti tasarrufu sağlamanıza olanak tanıyan, halka açık şebekenizde kesinti yaşasanız bile güç kaynağınızın olduğu, tükettiğiniz enerji kadar güneş enerjisi miktarı artırdığınız akıllı şebekenize merhaba deyin!

 

Akıllı şebekeler, geleneksel ve dağıtık üretim elemanları, iletim hatları, operatörler ve tüketiciler gibi elektrik şebekesine bağlı bulunan çok sayıda birimden oluşur.  Enerji depolama teknolojileri, elektrik şebekesinin esnek bir yapıya kavuşmasını sağlar ve şebeke yönetimi sırasında hareket kabiliyetini artırır. Birincil kaynakların yetersiz kaldığı noktalarda sisteme esneklik sunar. Enerji Depolama Teknolojilerinin sunduğu bu kolaylıklar dağıtım sistemlerindeki güvenilirliği, çeşitliliği, güç kalitesinin iyileştirilmesini ve ekonomikliği destekler.

 

Ayrıca yenilenebilir enerji kaynaklarının yaygınlaşması ve gelişmesi bakımından da önemli role sahiptir.

 

Enerji depolama sistemleri, güneş parlamadığında bile güneş enerjisini kullanmanızı sağlar. Daha fazla bağımsızlık kazanırsınız, gün içinde ürettiğiniz güneş enerjisini depolayabilir, ihtiyaç duyduğunuzda enerjinizi kullanabilirsiniz.

 

Depolama birimlerimiz her sistemle uyumludur. Mevcutta bir PV tesisiniz varsa depolama birimlerinden biriyle hemen güçlendirebilirsiniz.

//
SOLAR BTS

Bakım ve İşletme Hizmetleri

Güneş enerjisi projelerinin işletimi ve bakımı konusunda uzun vadeli destek sunuyoruz. Uzman teknik ekibimiz rutin kontroller ve takipler sayesinde herhangi bir aksaklık ya da arızayı önceden tespit edebiliyor, böylece büyük teknik aksaklıkların engellenmesini sağlıyoruz.


Bakım ve işletme sistemimiz yatırımlarınızın uzun vadede sorunsuz şekilde çalışması için var.


 • Uzaktan gözlemleme
 • Muayene ve bakım
 • Hızlı sorun giderme
 • Gelirin net sunumu
 • Bakım ve güçlendirme


hizmetlerimizle enerjinizin devamlılığına destek oluyoruz.


Güvenlik kontrolleri esnasında arızalı bölümlerin garanti ve yedek parça sözleşmesine ilişkin tavsiye ve çözümlerimizle, düzenli olarak modüllerin temizlenmesi, termografik analizleri ortaya çıkarılması, yapılması gereken sigorta konusunda ipuçları ve tavsiyelerle her adımda yanınızdayız.


Garanti durumlarında destek ve onarım süreçleri ekiplerimiz tarafından yerine getiriliyor.